Pisz dla nas

Wszystkie materiały, które znajdziecie w naszym serwisie powstały we współpracy z ekspertami z różnych dziedzin: trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie tworzenia publikacji dotyczących sportu i zdrowego stylu życia.

Jeśli lubisz dzielić się wiedzą i masz lekkie pióro a sport to Twoja prawdziwa pasja – zapraszamy do naszego zespołu redakcyjnego. Cenimy ludzi z pasją, dlatego chętnie poznamy tematykę, która Cię interesuje!

Stali autorzy

Ciągle szukamy także twórców, którzy będą chcieli współpracować z nami na stałe – regularnie pisać teksty i współtworzyć z nami Squash Active.

Współpracując z nami masz możliwość recenzowania sprzętu sportowego, książek a także brania udziału w wydarzeniach sportowych.

Squash Active jest zarejestrowanym sądownie czasopismem wydawanym online. Jeśli Twoja szkoła lub uczelnia, przy rozdzielaniu stypendiów lub nagród, bierze pod uwagę publikacje w tego typu magazynach, wystawimy Ci odpowiednie zaświadczenie.

Jeśli masz ochotę do nas dołączyć – napisz koniecznie na redakcja@squashactive.pl!

Informacje prasowe

Chętnie zamieścimy także informacje prasowe lub ich skróty. Jeśli chcesz przekazać nam takie treści – napisz na prasa@squashactive.pl. Zastrzegamy sobie prawo publikowania jedynie wybranych informacji.